Wyszukiwarka

Pomoc

w przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt przy pomocy formularza kontakowego 

1 wykład = 1 punkt w Doskonaleniu Zawodowym

1 pakiet językowy = 3 punkty w Doskonaleniu Zawodowym 

 

admin@idea-adw.org

Pomoc w funkcjonowaniu serwisu

Przed skontaktowaniem się z działem pomocy prosimy o zapoznanie się z filmami, które w prosty sposób tłumaczą wybrane zagadnienia:
Login: to Państwa mail podany podczas rejestracji do serwisu.
Hasło / Przypomnienie Hasła: jeśli nie znacie Państwo hasła do serwisu (wyłącznie opcja dla zarejestrowanych użytkowników) należy kliknąć w pole 
LOGOWANIE a następnie ZAPOMNIAŁEM HASŁA.

Darmowe Wykłady na Portalu

Informujemy iż za wszystkie wykłady bezpłatne na portalu nie są generowane certyfikaty ani f-vat. Jeśli chcecie Państwo zdobyć punkty doskonalenia zawodowego (12 punktów obowiązkowo co roku) prosimy o skorzystanie z zakupu wykładów. Tylko do tych wykładów ( płatnych) oraz do serii Angielski Dla Prawników są wydawane certyfikaty i wypełniają one obowiązek doskonalenia zawodowego. 

Angielski dla Prawników

Za każdy zakupiony kurs przyznawane są 3 punkty w doskonaleniu zawodowym.

UWAGA! - nie jest generowany certyfikat jak w przypadku szkoleń. Potwierdzenie odbycia kursu występuje jako załącznik do f-vat. Prosimy o przedstawienie w sekretariacie ORA f-vat, które stanowi potwiedzenie odbycia kursu i uzyskanie 3 pkt w doskonaleniu zawodowym.

 

Zachęcamy Państwa do podzielenia się opinią na temat seriwsu, propozycji wykładów na adres mailowy: zainspirujnas@idea-adw.org lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

W GÓRĘ